برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۸/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش کاشان بهتر است یا فرش مشهد

فرش ماشینی کاشان با کیفیت تر است یا فرش ماشینی مشهد

امروزه کارخانه جات زیادی در سراسر کشور به صورت گسترده ای در زمینه تولید فرش فعالیت بسیاری می کنند . همه بر این باور رسیدند که دریابند فرش کدام یک از شهرها درجه یک و با بالاترین کیفیت تولید شده و به فروش می رسد ؛ اما این فرض غلط است که مکان تولید فرش در کیفیت آن تاثیر دارد زیرا کیفیت فرش و درجه یک ، دو و سه بودن فرش ها به عواملی مختلفی هم چون نوع الیاف به کار رفته شده در فرش ، نوع نخ بافته شده در فرش ، دستگاه بافت فرش ، امکانات و تجهیزاتی که برای بافت فرش استفاده می شود تاثیر دارد .
یکی از شهرهایی که با بیش از 150 سال فعالیت در زمینه تولید فرش ماشینی  کار کرده است ، شهر کاشان در استان اصفهان می باشد . پنج شهرک صنعتی بسیار بزرگ و صد ها واحد تولید و فروش فرش در کاشان می باشد که در زمینه تولید فرش کار می کنند ؛ به همین علت است که کاشان را به عنوان  مهد شهر فرش و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تولید فرش ماشینی در خاور میانه شناخته اند و دارای اعتبار چندین ساله می باشد .
بیشتر مردم به دلیل نداشتن اطلاعات کافی درباره چگونگی کیفیت فرش ها می گویند که تولید بهترین و بالاترین کیفیت فرش ها در خراسان رضوی و مشهد می باشد و فرش هایی که در کاشان تولید می شود درجه دو و درجه سه می باشند این در صورتی است که آنها عواملی که در کیفیت فرش موثر است را نمی دانند که در ابتدای این مقاله به آن پرداخته شد .
واحد ها فروش و شرکت هایی که در کاشان به تولید وعرضه فرش  مشغول به کار هستند ، شرکت فرش ماشینی خاطره ، شرکت فرش شاهرخ ، شرکت فرش ماشینی پایتخت ، شرکت فرش ماشینی یلدای کویر کاشان و شرکت فرش کاشان می باشد . شرکت فرش کاشان یکی از شرکت هایی است که تنوع بالایی در زمینه تولید فرش های ماشینی در طرح ها و رنگ های مختلفی فعالیت دارد . برای خرید فرش های ماشینی از شرکت فرش کاشان هم می توانید حضوری اقدام کرده و هم می توانید به صورت آنلاین فرش های خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید که هم در وقت و زمان صرفه جویی می شود و هم قیمت آن به قیمت درب کارخانه می باشد و همچنین از ضمانت نامه کتبی ومعتبر بهره مند شوید .
البته تولید و عرضه فرش در دیگر استان ها و شهرستان های دیگر کشور از جمله می توان به فرش مشهد ، فرش دلیجان و شیراز ، فرش یزد ، فرش تبریز و اصفهان و... که به صورت اندک فعالیت دارند اشاره کرد .
تولیدات فرش در شهرستان کاشان که چیزی از دیگر شهرستان ها کم ندارد ، فرش های آن از بهترین و با کیفیت ترین و مرغوب ترین فرش ها در ایران و جهان شناخته می شود که به همین دلیل به کشور های دیگر صادر می شود .
بسیاری از کارخانجات نساجی و بافندگی فرش در شهر های مختلف کشور به فعالیت مشغول هستند در واقع نوع شهر نشان دهنده کیفیت فرش نیست بلکه بسته به نوع امکانات و تجهیزاتی که در تولید و بافت یک فرش به کار می رود بستگی دارد .
شرکت فرش کاشان یکی از بهترین شرکت ها در شهرستان کاشان می باشد که در تولید بافت فرش هایش از بهترین نوع الیاف هیت ست شده ، بهترین کیفیت نخ ، بهترین لوازم و تجهیزات و هم چنین از مدرن ترین دستگاه ها برای بافت فرش های ماشینی خود استفاده می کنند به همین علت است که از شرکت فرش کاشان از معتبرترین شرکت ها یاد می شود . از محصولات این شرکت می توان به فرش های ماشینی 1500 شانه آکریلیک هیت ست شده ، فرش های ماشینی 1200 شانه اکریلیک هیت ست شده و فرش های ماشینی 1000 شانه اشاره کرد .
همانطور که گفتیم این شرکت چون از بهترین و به روز ترین دستگاه ها برای بافت فرش های ماشینی خود استفاده می کند دارای فرش های درجه یک و با بالاترین کیفیت نسبت به تولید فرش در کارخانجات تولید فرش در مشهد است به همین دلیل شما عزیزان می توانید فرش های خود را از شرکت فرش کاشان سفارش داده و خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه